Doprava ZADARMO

Úvod » Darčeková poukážka

DARČEKOVÁ POUKÁŽKA

Darčeková poukážka - IzbaDekor.sk

Radi by ste obdarovali vašich blízkych, ktorý majú narodeniny, meniny, výročie, svadbu či iný sviatok? Alebo chcete im dať darček pod stromček, k Valentínovi? Alebo si kúpili byt či dom, a vy viete, že dekorácia do nového bytu/domu je to pravé orechové?

Alebo chcete niekomu urobiť radosť malým darčekom? Darček, ktorý im bude pripomínať toho, kto ich má rád a myslí na nich.

Venujte im darčekovú poukážku, pomocou ktorej si vyberú produkt zo širokej ponuky podľa vlastných predstáv.

Darčeková poukážka slúži na nákup v internetovom obchodewww.izbadekor.sk – všade dobre, doma najkrajšie ...“.

Z našej ponuky si vyberie každý.

Obraz na stenu jednoduchý, obrazy na stenu viacdielne, nálepka na stenu, nálepka na dvere, nálepka pod vypínač, samolepka na notebook, nálepka na auto, fototapeta, posteľné prádlo, Jersey plachty, plachty mikrovlákno a mnoho ďalších výrobkov ...

Darčekovú poukážku Vám zašleme elektronicky na Vašu e-mailovú adresu, alebo po dohode ju môžeme zaslať priamo na adresu obdarovaného spolu s Vaším textom, ktorý si sami navrhnete. Ak poukážku dostanete do svojej e-mailovej schránky, môžete si ju vytlačiť, a priamo obdarovať svojho blízkeho.

Každá poukážka má jedinečný kód, ktorý je potrebné pri objednávke zapísať, a automaticky bude z objednávky odpočítaná suma vo výške hodnoty darčekovej poukážky. Z darčekovej poukážky sa nevydáva, a preto je potrebné, aby cena objednaného tovaru bola rovnaká prípadne vyššia, ako je hodnota poukážky. Platnosť poukážky je dva mesiace od zakúpenia poukážky. Prípadne je možné platnosť darčekovej poukážky predĺžiť podľa dohody.

Usporiadať podľa
Výrobca

Darčeková poukážka 100 €

Cena s DPH 100,00 EUR