NAJPREDÁVANEJŠÍ

nad 99,00 Euro poštovné zdarma

nákup z pohodlia Vášho domova

POSTUP PRI NAKUPOVANÍ

• Najprv si vyberiete produkt, ktorý chcete kúpiť. K tomu môžete použiť zoznam kategórií v ľavom stĺpci. IzbaDekor.sk - všade dobre, doma najkrajšie ... - Vám ponúka dekorácie, obrazy na stenu, nálepky, predmety s potlačou, detské motívy ...

• Následne kliknite na daný produkt a dostanete sa do detailu produktu, kde si môžete vybrať počet kusov. Pri niektorých produktoch sú k dispozícii rôzne varianty, ako napríklad veľkosť alebo farba. V takomto prípade je potrebné si vybrať variant, ktorý potrebujete. V detailoch každého produktu je tlačidlo kúpiť, ktorým vložíte tovar do košíka. Je to podobné ako klasický nákupný košík.

• Pokiaľ si chcete objednať viac produktov, potom tento postup opakujte, dokiaľ nebudete mať v košíku všetky produkty, ktoré požadujete.

• Pokiaľ máte všetko potrebné v košíku a tiež máte vybraný spôsob dopravy a spôsob platby, kliknite na tlačidlo "objednať ". V ďalšom kroku vyplníte údaje potrebné pre vybavenie objednávky a doručenie objednávky. Na tomto mieste máte možnosť napísať do poznámky doplňujúce informácie, ktoré považujete za dôležité. Po odsúhlasení obchodných a dodacích podmienok pokračujete kliknutím na tlačidlo "odoslať objednávku" s doplňujúcim textom "S odoslaním objednávky súhlasím s povinnosťou platby".

• Pokiaľ ste pri objednávke uviedli svoj email, obratom vám bude zaslané potvrdenie o uskutočnenej objednávke.

• Pokiaľ si neviete s nákupom rady, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poradíme s výberom i celým nákupom. Pomôžeme vám vybrať vhodný spôsob dopravy i platby.

• V prípade, že sa Vám nedarí prihlásiť, jednoducho si vyberte tovar, ktorý si chcete objednať. Vyberte si spôsob platby a dopravy a spolu s Vašou adresou a tel. číslom nám zašlite e-mail.

• Stačí nám napísať na e-mail „info@izbadekor.sk“.

MzRhYmFl