Hrnček - IzbaDekor.sk

Hrnček - IzbaDekor.sk

Z našich hrnčekov bude aj čaj chutiť lepšie. Umožnia Vám byť originálnymi. Budete iný, budete jedinečný!!!

Výborný darček nielen pre Vašich najbižších, ale aj pre Vás samotných.

Pekná potlač z fotografie, alebo pomocou vtipného textu vyčarí úsmev na tvári obdarovaného.

Klasický hrnček na čaj alebo kávu z lesklej keramiky s objemom približne 330 ml má veľké uško, a preto sa dobre drží.

Potlač je vytvorená pomocou sublimačnej technológie a je možné ju umiestniť na hrnček po celom obvode.

Keramický hrnček spoľahlivej a na trhu nadštandardnej hvality triedy "AA+", ktorý je vhodný do umývačky riadu a aj do mikrovlnky. Odporúčame však ručné umývanie.

Hrnček IzbaDekor

Rozmery:

objem približne 330 ml

výška 95 mm

priemer 82 mm

oblasť potlače 190 x 90 mm

HRNČEK S VLASTNOU POTLAČOU:

Ak Vás nudia uniformované hrnčeky, a pritom máte nápad, ako by mal ten Váš hrnček vyzerať, kontaktujte nás, a vyrobíme Vám hrnček presne podľa Vášho gusta.

Naša adresa je info@izbadekor.sk, alebo môžete použiť kontaktný formulár, ktorý nájdete v kontaktoch.

NmE0OT